Vargu i rastit

Gjyqtarėt 10,6

Por bijtė e Izraelit, mėkateve tė vjetra u shtuan edhe mėkate tė reja dhe bėnė tė keqen ndėr sy tė Zotit. U shėrbyen Baalėve dhe Astarotėve, hyjnive tė Sirisė, Sidonit, Moabit e tė bijve tė Amonit e tė filistenjve. E lanė Zotin dhe nuk e nderonin atė.

Bibla Online

 

Bibla Online