Kush jemi


 

Don Robert Jakaj

 
Kisha Katolike "Shėn Gjon Pagėzuesi"
Zllakuqan-Klinė, KOSOVĖ
 
 
mobil: + 377(0)44/610-944
          + 386(0)49/610-944
e-mail: robertjakaj@gmail.com

 

Nė bashkėpunim me Rrota, Caritasi Venezian
dhe Qendra Rinore "Atė Lorenc Mazreku" nė Pejė.

  

_______
Kemi ruajtur emėrtimet e Biblės sė pėrkthyer nga Mons. Simon Filipaj,
e cila ėshtė miratuar zyrtarisht nga tė krishterėt e Shqipėrisė (katolikėt, ortodoksėt, Shoqata biblike).

 

Temat